Saucony Hurricane 23 Women's Fog, Ultraviolet S10615-20
Additional Photos (click to enlarge):
This Product is Currently Out of Stock.
Check back soon - or Contact Us Today with your request.
Description
Women's Saucony Hurricane 23
Overview
Successor to the Hurricane22
Shoe Category: Structured Cushioning
Offset: 8mm
Heel Stack Height: 28mm
Forefoot Stack Height: 20mm