Saucony Hurricane 22 Women's Dusk, Berry S10544-20
Additional Photos (click to enlarge):
This Product is Currently Out of Stock.
Check back soon - or Contact Us Today with your request.
Description
This Item does not qualify for Family VIP Benefits.
Women's Saucony Hurricane 22
OVERVIEW
Successor to the Hurricane ISO 5
SPECS
Shoe Category: Structured Cushioning
Offset: 8mm
Heel Stack Height: 28mm
Forefoot Stack Height: 20mm